na Home page

PONY LIGA
PONY EXTRALIGA
TEENAGER
2010

farma Heroutice

dětské pobyty
individuální ježdění
celodenní výlety na koni
ubytování

 

závody, veř. tréninky
soustředění, ZZVJ

 


CSIP 2005
CSIPJY 2006

CSIPJY 2007

CSIChJY 2008

CSN/CSNP 2009

 

chov koní

fotogalerie
kde nás najdete
pár slov o farmě

 

 

 

 

Jezdecký klub Heroutice  pořádá v roce  2010  8.ročník tradiční seriálové soutěže PONY LIGA pro všechny jezdce na pony a zároveň  i pro  jezdce do 21 let  na velkých koních.Soutěž je určena pro jezdce s českou licencí.Startovat v jednotlivých kolech mohou i zahraniční jezdci,nemohou však bodovat v seriálu.

I v sezoně 2010 proběhne seriál ve třech kategoriích(každý jezdec musí být předem písemně přihlášen s konkrétním koněm do konkrétní kategorie :

·         Pony liga  pro nejmladší jezdce ve věku 8 - 12 let na pony

·         otevřená Pony Extraliga pro všechny jezdce na pony do 16 let (s velmi atraktivním zakončením formou velkého finále čtyř nejlepších jezdců se střídáním koní)

·         Teenager pro jezdce do 21 let na velkých koních(kategorie je tak určena nejen pro jezdce na pony, kteří zároveň jezdí i na velkých koních, ale i pro jezdce, kteří již z poníků „vyrostli“.)

 

Již od ročníku 2007 došlo k mírnému snížení technické náročnosti kvalifikačních soutěží během roku oproti předchozím letem, což  seriál zpřístupnilo  ještě širšímu počtu jezdců a také zohlednilo fakt, že v současné době je v ponysportu velký počet nově nastupujících jezdců. Soutěžit se tedy bude v kvalifikacích Pony ligy  do 12 let na stupni  LP handicap, v Pony Extralize na stupni SP. Kvalifikace pro Teenager se pojede v první půli sezony na soutěžích ZL, v druhé půli sezony na soutěžích L*. Finále pak zůstávají tak ,jak byla v minulých letech: Pony liga do 12 let má finále dvoukolovou soutěž pony handicap SP, Pony Extraliga pověstné atraktivní finále čtyř jezdců se střídáním koní na úrovni STP. Ve finále kategorie Teenager se jezdci utkavají v dvoukolové soutěži L**.

Podrobnosti  a zajímavosti o celém seriálu můžete průběžně sledovat na samostatné webové stránce www.ponyliga.cz.

 

Propozice jednotlivých kol, podrobnosti a zajímavosti o celém seriálu můžete průběžně sledovat na samostatné webové stránce www.ponyliga.cz.

Do  Pony ligy se započítávají soutěže z devíti závodů v termínech:

 

Průběžné pořadí jezdců  je vždy k dispozici na www.ponyliga.cz a dále také na  www.heroutice.cz.

Soutěží jezdec, nikoli dvojice. Hodnotí se umístění jezdce v soutěži. Body jsou získávány v každém kole pouze s jedním koněm. Pokud se jezdec účastní soutěže s více koňmi, započítává se mu výsledek s tím nejlépe umístěným. Pokud se jezdci umístí ex equo, oba získávají plný počet bodů dle tabulky. Všechny soutěže ligy jsou otevřené, jezdci předem nahlásí, s kterým koněm se účastní které kategorie ligy.

TĚŠÍME SE NA VÁS A PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ!!


Průběžné pořadí kvalifikace:      

Pony liga 2010:

 


poř. jezdec oddíl 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo 7.kolo 8.kolo 9.kolo celkem
1. Paličková Aneta /Gera/ JK Český Dvůr 8 6 4   10   6   8 42
2. Boháčová Petra /Eliot/ JS Delta 6 10 8 10           34
3. Roubalová Sára JS DDM Praha * 8 6 8   4       26
4. Saparová Inka Pony klub Olešnice           10 10 3   23
5. Kroužková Tereza Horse Academy 10   3           6 19
6. Heřmannová Lenka JK Mělník       6         10 16
7. Johanovský Robin Opatrný Hořovice     10           4 14
8. Jandová Eliška Dvořák Barchov             8 4 * 12
9. Rokytová Vendula Pony klub Olešnice           6 4     10
  Blažková Natálie TJ JK Trojanovice               10   10
11. Matějovská Adéla JK Český Dvůr         8       * 8
  Theimerová Viktorie JK Amír           8       8
  Kumarová Lucie Pony klub Olešnice               8   8
14. Mrzenová Kristýna JK Dobrošov   4 *           3 7
  Daňková Kateřina JK REDMILL         6         6
  Lyčková Marie Equicentrum               6   6
17. Kudrnová Marie JK Voleveč         4         4
  Matuška Petr-Jan JK Dražka 4   *             4
19. Matuška Lukáš JK Dražka * 3 *           * 3
  Šálková Klára JK SZeŠ Tábor 3               * 3
  Šrámková Lucie Primátor Litomyšl             3     3
22. Ludvíčková Anna JS Řitka     *              
  Šanda Štěpán Pardubický JK             *      
                         

 

 

        * .................  kolo dokončeno bez získání bodu

 

Pony extraliga 2010:

 

poř. jezdec oddíl 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo 7.kolo 8.kolo 9.kolo celkem
1. Bařtipánová Hana JK Český Dvůr 6   4   10   10   10 40
2. Hájková Karolína JK Mělník 4 4 10 10           28
3. Nedělková Iva JK Český Dvůr     8   8   *   4 20
4. Tůmová Šárka JK Koba 10 * *           8 18
5. Dostálová Hana Pony klub Olešnice             8 8   16
6. Boháčová Petra /Tara/ JS Delta 8 3 3 *           14
7. Votavová Šárka J+J Votava           8 4     12
  Dudová Monika Pony klub Olešnice             6 6   12
  Dvořáková Marie JK Neveklov         6       6 12
10. Štechová Kristýna JS Arcos   10               10
  Olehlová Karolína JK Amír           10       10
  Klacková Kateřina TJ JK Trojanovice               10 * 10
13. Řezníčková Dominika JK Mělník       8           8
  Trávníček Viktor JK PZOO Chomutov   8   *           8
15. Bayová Ingrid JK Těchlovice       6           6
  Hrudková Marie JK Mělník 3 * * 3         * 6
  Hůrková Sandra JK Český Dvůr   6 *             6
  Hűttnerová Tereza Cesta ke koním     6             6

 

Paličková Aneta /Limba/

JK Český Dvůr

       

3

     

3

6

20. Smržová Barbora JK Natural       4           4
  Halíková Andrea Miloslav Halík         4         4

22.

Součková Veronika

JK Český Dvůr

           

3

   

3

23. Grünthalová Nicola JK Opřetice *                  
  Kamírová Barbora JK Borová *                  
  Kukrechtová Anna JK Equuleus   *                
  Matuška Lukáš /Ally/ JK Dražka   *                
  Stružinská Adéla Gasstr LS   *   *         *  
  Sabathilová Antonia Diana Dub. Lhota     *              
  Nechanická Kristýna JK Všetice     *              
 

Jurášová Petra

JS West     *              
  Kožnarová Tereza

JK Těchlovice

     

*

           
  Kacoli Denisa

Parkur Klub Děčín

     

*

           

 

         * .................  kolo dokončeno bez získání bodu

 


Teenager  2010:

poř. jezdec oddíl 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo 7.kolo 8.kolo 9.kolo celkem
1. Perníčková Jana JK Heroutice 8 8 * * 8       10 34
2. Vašáková Kateřina JK Český Dvůr 10 10 *           4 24
3. Chlanda Miloš Omega Sobotín           8   3 8 19
4. Kubrická Kateřina SS Kubrický         10     8   18
5. Stružinská Adéla Gasstr LS   4   4         6 14
6. Boháčová Petra JS Delta 3 * 10           * 13
7. Bieliková Pavlína JK Exkalibur       10           10
  Slámová Dominika Aliance Jíčín             10     10
  Dulavová Simona JK Valašsko           10       10
  Martynková Anežka Stáj JLB Kom.Lhotka               10   10
11. Kamírová Tereza JK Borová 6 *             3 9
12.

Rajglová Aneta

JK Pecínov     8             8
 

Neumannová Dagmar

JK JS Ctěnice       8           8
14.

Křížová Magdalena

JK Voleveč     6             6
  Klímová Veronika SS FCC   6               6
  Kubísková Markéta JK Kubis       6           6
  Pokorná Barbora JK Brandlín         6         6
  Otrubová Kristina JA Náměšť na Hané           6       6
  Stračánková Nikola JK Velká Polom               6   6
20. Novotná Martina JK Český Dvůr   * 4             4
  Žáčková Barbora JK Pecínov 4 *               4
  Pružinová Jiřina EQUILON         4         4
  Konečný Tomáš JO Pegas           4       4
  Šrotková Veronika JK Attila               4   4
25. Mestenhauserová Kateřina JK Mělník   3               3
  Srbecká Kristýna TJ Tatran UL       3           3
  Šubrt Martin JK Dražka   * 3             3
28. Horáčková Pavla JK Trio Kaliště *   *              
  Hrudková Marie JK Mělník   *                
  Jírová Kateřina JK Louňovice   *                
  Kellnerová Anna Horse Academy   *                
  Klíma Jakub JK VOŠ a SZeŠ Tábor   *                
  Klímová Christine JO Srnín   *                
  Kraus Ondřej JK Dick Lipí o.s.   *                
  Kukrechtová Anna JK Equuleus   *                
  Kukrechtová Barbora JK Equuleus   *                
  Matuška Lukáš JK Dražka   * *              
  Mikšíková Karolina JK Všetice   *                
  Rajglová Kateřina JK Pecínov * *                
  Součková Veronika JK Český Dvůr   *             *  
  Stahlová Michaela TJ Slavia Ptice *                  
  Stodolová Lenka JS Delta *                  
  Szitášová Chiara Jezdecký klub MODANE   *                
  Vojtková Alžběta SK Gestut Murhof Melichar   *                
  Vojtková Barbora SK Gestut Murhof Melichar   *                
  Bečvářová Nancy Stáj Polák     *              
  Bálková Karolína JK Fantasie Dunovice     *              
  Janoušková Tereza JS Selský dvůr       *            
  Bičovská Lucie Podkovářství Řeřichy       *            
  Naštická Adéla Tatran ÚL       *            
  Dastychová Hana JK Krásná lípa       *            
  Baldinusová Tereza Parkur kl Děčín       *            
  Vajrychová Blanka JK Roudníky       *            
  Andrásová Martina JK IGITUR       *            
  Illichová Monika JK Tamare       *            
  Miňovská Michaela Bořeň Svinčice       *            
  Vajrychová Renata JK Roudníky       *            
  Ružičková Ilona EQILON       *            
  Chrápková Karolína Bradáčův Dvůr       *            
  Fialová Milena JS Fiala       *            
  Netušil Petr JK Těchlovice       *            
  Lobo Lucie JK PZOO       *            
  Jurkovicová Katerina Podkovářství Řeřichy       *            
  Absolonová Barbora SSHS Kroměříž               *    
  Kumar Martin SS Kubrický               *    
  Strnadlová Lucie SKL Trojanovice               *    
  Polášková Nicol TJ Slovan Frenštát               *    

            * .................   kolo dokončeno bez získání bodu

    

 

 www.ponyliga.cz - samostatné stránky seriálu s fotogalerií, podrobnostmi o jednotlivých kolech a pořadatelích  a dalšími zajímavostmi

  

 

Minulé ročníky:  2009   2008    2007  2006    2005     2004    2003

 

ricoh.jpg (79570 bytes)

Dodavatel kancelářské techniky pro akce na Farmě Heroutice

 


Miloslav a Jana Perníčkovi
Heroutice 11, 257 56 Neveklov
tel.: 317 741 392, 604 232 834
fax: 317 741 399
heroutice@heroutice.cz