na Home page

Semináře a soustředění 
před ZZVJ

farma Heroutice

dětské pobyty
individuální ježdění
celodenní výlety na koni
pobyty pro dospělé
ubytování

 

závody, veřejné tréninky
soustředění, ZZVJ
CSIP 2005
CSIPJY 2006

 

chov koní

 

fotogalerie
kde nás najdete
pár slov o farmě

 

 

 

Farma Heroutice pořádá pro zájemce o zkoušky základního výcviku jezdce přípravné semináře a soustředění. 

 

Soustředění před ZZVJ 
 

3. - 6. 2. 2019

6. - 9. 4. 2019

16. - 19. 6. 2019 

Dovolujeme si Vás pozvat k přípravnému soustředění, které tradičně pořádá Jezdecký klub Heroutice ve svém areálu před Zkouškami základního výcviku jezdce. Zkoušky na soustředění bezprostředně navazují – ustájení koní až do dne zkoušek. Soustředění je pojato jako doladění Vaší přípravy k ZZVJ, seznámení koní s prostředím v Herouticích, kde se zkoušky budou konat, atd.

Pravidelná práce bude probíhat ve 3 – 4členných letech po čtyři dny před vlastními zkouškami.. V nástupní den bude první lekce částečně drezura a částečně skákání ,2. den skákání,3.den kompletní parkur a večer teoretický seminář ,4.den drezura, příp. doladění té části zkoušky, která činí dvojici větší problémy a dále nácvik vodění a předvádění koně. Trénink vedou Miloslav a Jana Perníčkovi.

Soustředění se mohou zúčastnit i ti adepti, kteří se připravují na zkoušky jinde. Možnost zapůjčení koní farmy Heroutice k soustředění i k ZZVJ - dle individuální dohody.

Ustájení je zajištěno od nástupního dne až do dne, kdy se konají zkoušky. Cena za ustájení v boxu 500,- Kč/ započatý den (bez krmení ).

Ubytování v areálu ve dvou až čtyřlůžkových pokojích, příp. ve dvou až třílůžkových apartmánech, cena ubytování  od 400,- Kč/den podle vybraného typu ubytování (u všech typů ubytování se účastníkům organizovaných sportovních soustředění poskytuje sleva 50,- Kč lůžko/den). - více v sekci - Ubytování <<<

Stravování v restauraci přímo v areálu - 300,- Kč/den plná penze, nebo je možno dle vlastního výběru podle jídelního lístku.

Cena tréninku 500,- Kč/hod drezúra i skákání. Případně je možno v omezeném množství i koně zapůjčit.

S sebou běžné tréninkové vybavení pro koně i jezdce,krmení pro koně, závodní oblečení a výstroj (na zkoušky), zápisník, psací potřeby.

Veterinární náležitosti: platný zdravotní průkaz s předepsanými náležitostmi na rok 2019.

Test při ZZVJ v Herouticích

Přípravný teoretický seminář k ZZVJ

 

5. 2. 2019

8. 4. 2019

18. 6. 2019

 

Další akcí, kterou pro Vás připravil JK Heroutice v zájmu zkvalitnění Vaší přípravy k ZZVJ je teoretický seminář. V průběhu semináře budou probrány veškeré otázky teoretické zkoušky s důrazem na záludnosti a úskalí.  Seminář se koná od 17:00 v restauraci farmy – pozor,končí se až pozdě,po 21.hodině. Zápisník, psací potřeby s sebou. Stravování, občerstvení v místě. 

Vložné: 600 ,- Kč při prezenci.

Zájemci, prosím, informujte se obratem telefonicky na č 604 232 834 nebo e-mailem na heroutice@heroutice.cz. Bez předchozí rezervace nebude účast možná. V případě nedostatečného počtu přihlášek se seminář nekoná.

Tohoto semináře se rovněž mohou zúčastnit zájemci připravující se na zkoušky jinde v jiném termínu.

Zkoušky základního výcviku se konají  *   7. 2.  *  10. 4.  *  19. 6. 2019  v Herouticích.

Upozorňujeme na novinku : nutná osobní přítomnost garanta po celou dobu zkoušek!!!


Miloslav a Jana Perníčkovi
Heroutice 11, 257 56 Neveklov
tel.: 604 232 834
heroutice@heroutice.cz